هتل پنج ستاره بین المللی عباسی اصفهان

هتل بین المللی عباسی

هتل بین المللی عباسی اصفهان ( پنج ستاره )

مهمانسرای عباسی یا هتل شاه عباس یکی از هتل‌های بزرگ ایران و شهر اصفهان است و به دلیل معماری آن، که از معماری دوران صفوی الگو گرفته و نیز واقع شدن آن در میان بافت تاریخی اصفهان دارای اهمیت فراوان است.

کهن ترین مهمانسرا جهان، اینجاست. در آسیا، ایران، اصفهان، چهارباغ عباسی؛ بازمانده ای تکرار نشدنی از معماری مکتب اصفهان و دوران شکوهمند عصر صفوی؛ مهمانسرای عباسی، امروز بنایی 300 ساله است که در دل شهر-موزه ای به نام نصف جهان، جای گرفته و عصاره ای از هنر بی بدیل ایران زمین را جلوه گر ساخته است؛ بنایی که به اذعان گردشگران داخلی و خارجی، مورخان و معماران برجسته، و به زعم جهانگردان حرفه ای، یکی از زیباترین مهمانسرا های جهان لقب گرفته است.

این هتل دارای امکاناتی چون رستوران چهلستون ، تالار صبحانه ، کافه تریا نقش جهان ، سفره خانه سنتی ، چای خانه سنتی ، رستوران چشم انداز  و سفره خانه تابستانه است.

همچنین دارای تالارها و سالنهای مجهز و زیبا از جمله تالار عباسی ، تالار آئینه ، تالار فیروزه ، تالار مرمر ، تالار زرین ، تالار نقش جهان و ... جهت برگزاری مراسم ها و سمینارهای مختلف می باشد.

لیست اتاق ها و سوئیت های هتل و قیمت آنها به ازای 1 شب اقامت :

اتاق استاندارد  7/300/000  ریال 

اتاق های پردیس  7/300/000  ریال

سوئیت پردیس  8/400/000   ریال

سوئیت قاجار  10/000/000  ریال 

سوئیت صفویه  13/500/000   ریال 

مهمانسرای عباسی از 225 باب اتاق ، سوئیت و آپارتمان برخوردار است که همگی مجهز به سیستمهای ایمنی ویژه و مطابق با اصول استانداردهای بین المللی و روز دنیا می باشد . نمای استثنایی و زیبای باغ و گنبد فیروزه ای در برخی از اتاقها، تزیینات و آثار هنری بسیار شگفت انگیز و قدیمی و طرحهایی نوین و بسیار زیبا که طی بازسازی های مهمانسرا در دیگر اتاقها پدیدار می باشد از جمله مشخصات اقامتی مهمانسرا جهت استفاده مسافران و مشتاقان عزیز است . زمان تخلیه اتاق ساعت 12 می باشد و بین ساعت 12 تا 17 معادل 50% قیمت اتاق و از ساعت 17 به بعد یک شب اتاق محاسبه خواهد شد. هزینه اقامت کودکان 5 تا 10 سال در صورت عدم استفاده از تخت 50% مبلغ سرویس خواب اضافه می باشد. قیمت سرویس خواب اضافه 1.223.400 ریال می باشد.

 

آدرس : اصفهان ، خیابان آمادگاه ، هتل بین المللی عباسی

تلفن : 19 - 32226010 - 031

32226008 - 031

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 جهت اطلاعات بیشتر به سایت مهمانسرای عباسی بروید .