هتل سه ستاره صفوی اصفهان

هتل صفوی

هتل صفوی اصفهان ( 3 ستاره )

قرن هاست اصفهان با گنجینه ای از هنر و فرهنگ بر تارک تمدن بشر می درخشد و تلالو مناره ها و درخشش کاشی هایش جهان را به تحسین و شگفتی وا می دارد. اصفهان از نگاه تاریخ، آفرینشگاه هنر، صنعت و معنویت است. این اقلیم ، زادگاه خلاقیتها ، اندیشه ها و تفکرات بلندی است که سالیانی دراز نقشی عظیم در عرصه تمدن ایران و ایرانی آفریده است.
اصفهان را می توان یکی از معروف ترین مناطق ایران در جهان دانست که قرن هاست به نصف جهان شهره است. وجود بیش از شش هزار اثر تاریخی در استان اصفهان سبب شده لقب نصف جهان برازنده این خطه ارزشمند از سرزمین ایران باشد. اصفهان آمیزه ای از میراث های فرهنگی باشكوه و طبیعت زیباست كه پیشینه ای به قدمت تاریخ تمدن و فرهنگ ایران دارد. آثار متعدد و با ارزشی که از دوره های مختلف تاریخی در شهرهای مختلف این منطقه برجای مانده، اصفهان را به موزه ای هنری – تاریخی – طبیعی تبدیل کرده که بازدید از آن در لیست آرزوهای گردشگران ایران و جهان قرار دارد.

با استناد به موارد فوق الذکر و موقعیت ارزشمند شهر اصفهان در زمینه جذب گردشگر و مشتاقان تاریخ و هنر نیاز به سرمایه گذاری موثر در این زمینه قابل احساس است. و در این راستا فعالیتهای متعددی میبایست صورت پذیرد که از آن میان احداث هتلها و میهمانسرا های مناسب و در خور جایگاه این شهر تاریخی است.
هتل صفوی اصفهان در سال 1385 با سرمایه گذاری خصوصی و با تکیه بر سبک هنر سنتی اصفهان بنا گردید تا خدمات رسان مسافران این دیار باشد. در این راستا بسیار تلاش گردیده تا مکانی آرام ، دلنواز با هنر اصیل اصفهان و در موقعیت مکانی مناسب طراحی و بنا گردد.
هتل زيباي صفوي تجلي نقوشي از رنگ عشق و هنر اصيل معماري دوران صفوي در 7 طبقه ، داراي 40 اتاق ، سوئيت هاي مجلل و لوكس ويژه ماه عسل زوج ها با رعايت كليه استانداردهاي روز دنيا در خدمت رفاه و آسايش هم ميهنان ارجمند مي باشد.

 امکانات هتل :

رستوران

پارکینگ

آسانسور

تاکسی سرویس

صندوق امانات

خشکشویی

کافی شاپ

اینترنت بی سیم

و ...

 

نرخ اتاقها به ازای یک شب اقامت :

اتاق دو تخت برای یک نفر   = 1/550/000  ریال

اتاق دوتخته دبل برای دو نفر  =  1/780/000  ریال

اتاق دوتخته توئین برای دو نفر  =  1/780/000  ریال

 اتاق سه تخته (دو تخته دبل همراه با یک کاناپه) برای 3 نفر = 2/100/000  ریال

اتاق سه تخته (دو تخته توئین همراه با یک کاناپه) برای 3 نفر = 2/100/000  ریال

اتاق سه تخته برای 3 نفر = 2/290/000  ریال

اتاق چهار تخته (سه تخته همراه با یک کاناپه) برای 4 نفر = 2/630/000  ریال

 

فکس : 32208599-031

ايميل روابط عمومی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 جهت اطلاعات بیشتر به سایت هتل صفوی بروید .